Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Marjan Plug, zeefdruk
Oplage 8/50
Afmetingen 37.5x30cm
Gesigneerd en gedateerd met potlood R.o.
Conditie goed
wordt aangetekend verzonden
Over de kunstenaar
Geboren in Almelo. Woont en werkt in Amsterdam.
Opleiding
Rijksnormaalschool voor tekenleraren te Amsterdam
Ateliers 63 te Haarlem
De volgende musea hebben werk in de collectie
Museum Henriette Polak, Zutphen
Stedelijk Museum De Lakenhal, Leiden
Stedelijk Museum Schiedam, Schiedam
Stedelijk Museum Amsterdam, Amsterdam
Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties:
Ahold Kunst Stichting, Zaandam
AMC Brummelkamp Galerie en AMC-vitrines, Amsterdam
Kunstcollectie KPN, Den Haag
TNT Post Kunstcollectie, Den Haag
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 26-12-2015 om 13:32 |
Eindtijd | 4-1-2016 om 21:32 |