Corry van Hoof - Aquarel, Zonder titel - Ingelijst
Various artists - uriah heep magicians birthday
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst
Peter Bastiaanssen - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een schitterende en zeldzame kleurenlitho van de kunstenaar Prof. Jan Wiegers (1893-1959). Losbladig. In de druk gesigneerd en gedateerd 1947. Afmetingen litho: 63 cm. x 47,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/wiegers.
Jan WIEGERS
Expressionistisch schilder
Geboren op 31 Juli 1893 in Kommerzijl, Gestorven op 30 november 1959 in Amsterdam
Opleiding: Jan Wiegers bezocht de Academie Minerva in Groningen, de Academie van Rotterdam en de Academie van Den Haag
Woonde en werkte in Groningen, Davos en Amsterdam
Het werk van Jan Wiegers werd sterk beinvloed door de Duitse kunstenaar Ernst Ludwig Kirchner die hij in 1920 in Davos verbleef. In 1917 had Jan Wiegers in Groningen de kunstenaarsgroep De Ploeg opgericht. Er werd binnen deze beweging verschillende en opvallende kleuren gebruikt in het expressionistische werk. In 1934 vertrok Jan Wiegers dan naar Amsterdam, waar hij in 1953 hoogleraar werd aan de Rijksacademie.
Onder het bekendere werk van Jan Wiegers vallen onder andere Danspaar en Vrouwelijk Naakt. In 1959 stierf Jan Wiegers in Amsterdam.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 11-7-2017 om 21:07 |
Eindtijd | 23-7-2017 om 21:07 |