goud op zilver oorknoppen versiert met emaille gezet met roos diamant tot.0.10ct
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Two lithographs 'Schwebende' and 'Untitled'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1952 |
Technique | Hand colored |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 19 x 27 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Prachtige, zelden aangeboden, gesigneerde compositie van Piet Ouborg. Ouborg was sterk beinvloed door Joan Miro, maar tijdens en net na de Tweede Wereldoorlog ging hij veel om met kunstenaars uit de CoBrA groep. Vooral in deze compositie is de verwantschap met werk van Corneille goed te zien; je kunt je zelfs afvragen wie er nou door wie beinvloed is.
Litho op papier, met de hand ingekleurd en in verso met pen gesigneerd door Ouborg zelf. In goede conditie; aan de achterkant zitten wel twee vierkantjes taperesten in de bovenhoeken die doorschijnen naar de voorkant. Ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar, het beeld zelf is uitstekend.
Afmetingen: 27cm x 19cm (blad), 20cm x 13cm (beeld)
Deze ingekleurde en gesigneerde litho komt uit een uitgave met twaalf ingekleurde litho’s die allemaal in verso gesigneerd waren. Jaar van uitgave was 1952, en de afzonderlijke composities stammen allemaal uit de periode 1948-1952. De complete uitgave is ook opgenomen in de collectie van het Dordrechts Museum.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Condition | |||
Condition | Good | ||
Aan de achterkant zitten wel twee vierkantjes taperesten in de bovenhoeken die doorschijnen naar de voorkant. Ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar, het beeld zelf is uitstekend. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Kunstveiling only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 8-1-2020 at 11:22 |
End time | 13-1-2020 at 22:39 |