Other lots in this auction
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40/50 -
#168
Een lot van vier bronzen beeldjes en een triptiek met religieuze thema’s.
Lot de quatre statuettes en bronze et d'un triptyque à thèmes religieux.No longer availableDim. h: 12 cm - 29 cmEstimate: € 200/240 -
#645
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt
Lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé de quatre pièces, d'une coupe en cristal avec pourtour argenté et d'une haute dé-table écologique avec récipient en verreNo longer availableDim. h: 25 cm - 8 cmEstimate: € 50/70 -
#10
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 200/250 -
#422
“Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.
"Personnage surréaliste." Fusain et crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 150/200 -
#3
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#226
Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#68
Een paar Delftse borden van polychroom aardewerk. Op het plat versierd met een bloemenmand en op de vleugel met bloempotten in cartouches. Eén met grote randschilfer, één met een haarscheur.
Paire d'assiettes en faïence polychrome de Delft. Décoré sur le plateau d'un panier de fleurs et sur l'aile de pots de fleurs dans des cartouches. Un avec un grand éclat, un avec un cheveu.No longer availableDim. Ø:26cmEstimate: € 200/300 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#559Ward LernoutPeriod: °1931
“Nachtvluchten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
"Vols de nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 50/80 -
#445
Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.
Lot de six tasses et soucoupes différentes en porcelaine à décors dorés. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 6 & 13 cmEstimate: € 50/80